About Us

Everything Starts with an Idea!

All the technologies we have emerged with ideas arising from need. Shiftplanner was also an idea that emerged from the observation of a need. This exciting idea evolved over time, first into a prototype and then into a useful product.

Contact Us

Our Supporter

Our Investor

News From Us

firmaların vardiyalı personel yönetim süreçlerini dijitalleştiren ve optimize eden çözümler sunan Shiftplanner, Alesta Yatırım'dan 2,5 milyon TL değerleme üzerinden yatırım aldı.
Webrazzi

Vardiyalı personel yönetim süreçlerine odaklanan Shiftplanner, 2,5 milyon TL değerleme ile yatırım aldı

19.02.2021
Shiftplanner, perakende sektörü başta olmak üzere, vardiyalı çalışma sistemine sahip olan firmalardaki vardiya, izin, mesai yönetimi gibi birçok işi dijitalleştiriyor. Firmalar, Shiftplanner kullanarak zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayıp, çalışan verimliliğini artırıyor.
Egirişim

Vardiyalı personel yönetim süreçlerini dijitalleştiren yerli girişim Shiftplanner, 2.5 milyon TL değerleme ile yatırım aldı

19.02.2021
Firmaların vardiyalı personel yönetim süreçlerini dijitalleştiren ve optimize eden İTÜ Çekirdek girişimi Shiftplanner, ilk yatırımını 2.5 milyon TL değerleme ile Alesta Yatırım’dan aldı.
Digitalage

Vardiyalı personel yönetim süreçlerini dijitalleştiren Shiftplanner, 2,5 milyon TL değerleme ile yatırım aldı


19.02.2021
Vardiyalı çalışma sistemine sahip firmaların vardiyalı personel yönetim süreçlerini dijitalleştiren ve optimize eden Shiftplanner, aldığı yatırımla ürününü geliştirmeyi ve kullanıcı sayısını artırmayı amaçlıyor.
Capslock

Vardiya planlama platformu Shiftplanner, 2.5 milyon TL değerleme ile ilk yatırımını aldı


19.02.2021
Firmaların vardiyalı personel yönetim süreçlerini dijitalleştiren ve optimize eden İTÜ Çekirdek girişimi Shiftplanner, ilk yatırımını 2,5 milyon TL değerleme ile Alesta Yatırım’dan aldı.
Sanayi Gazetesi

İTÜ Çekirdek girişimi Shiftplanner ilk yatırımını aldı

19.02.2021
Perakende sektörü başta olmak üzere, vardiyalı çalışma sistemine sahip olan firmalardaki vardiya, izin, mesai yönetimi gibi birçok işi dijitalleştiren Shiftplanner, ayrıca firmalara zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayıp, çalışan verimliliğini artırma imkanı da sunuyor.
Dünya Gazetesi

Firmaların vardiyalı personel yönetim süreçlerini dijitalleştirip optimize eden İTÜ Çekirdek'in girişimlerinden Shiftplanner, ilk yatırımını 2,5 milyon TL değerleme ile Alesta Yatırım’dan aldı.

19.02.2021
Şu an web üzerinden kullanıcılarına hizmet veren Shiftplanner, kullanıcı deneyimini geliştirmeyi hedefliyor. Şu an için sadece web üzerinden hizmet verse de bir mobil uygulama üzerinde de çalışan Shiftplanner, bu uygulama ile çalışanların kendileri ile ilgilidurumlarıtakipedebilmelerini, taleplerde bulunabilmelerini ve QR kod ile giriş-çıkış yapabilmelerini sağlayacak.
Reishe

Vardiyalı personel yönetim süreçlerine odaklanan Shiftplanner, 2,5 milyon TL değerleme ile yatırım aldı

19.02.2021