Hakkımızda

Shiftplanner - Kolay, Hızlı ve Verimli Vardiya Yönetim Yazılımı

Üniversite yıllarına dayanan mağazacılık tecrübelerimiz sonucu ortaya çıkan bir fikir olan Shiftplanner ile ilk hedefimiz, çok şubeli ve çok çalışanlı firmalarda manuel olarak sürdürülen vardiya yönetim süreçlerini dijitalleştirmekti. Bu hedefimizi gerçekleştirdik ve şu anda farklı sektörlerden ve boyutlardan firmalar vardiya yönetim süreçlerinde Shiftplanner kullanıyor.

Kullanıcılarımızdan aldığımız geri bildirimleri, sektörel ihtiyaçları ve değişen teknolojileri göz önünde bulundurarak Shiftplanner'ı sürekli geliştiriyor ve vardiyalı personel yönetimi alanında en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Geri bildirimlerinizi bize iletmek, vardiya yönetim süreçlerinize sağlayabileceğimiz faydaları öğrenmek veya sadece tanışmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.

Misyonumuz

Her büyüklükteki işletmenin iş gücünü kolay, hızlı ve verimli bir şekilde yönetebilmesini sağlamak; bunun sonucunda daha memnun çalışanlar ve müşteriler, daha başarılı işletmeler ve genel olarak daha üretken bir toplumun oluşmasına katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Öncelikle yurtiçinde farklı sektörlerden müşteriler kazanarak yazılımımızı tüm sektörlere uyum sağlayacak şekilde geliştirmek ve vardiyalı personel yönetiminin zorluklarını ortadan kaldırmak; sonrasında ise yurtdışına açılarak dünyada bu alanın en büyük ve bilinen oyuncularından biri olmak, Türkiye’den çıkmış değerli bir marka olarak bu alandaki Global oyuncular arasında yerimizi almak.

Destekçilerimiz

Yatırımcılarımız

Bizden Haberler

Vardiyalı personel yönetim süreçlerine odaklanan shiftplanner, 2,5 milyon TL değerleme ile yatırım aldı.

Vardiyalı personel yönetim süreçlerine odaklanan shiftplanner, 2,5 milyon TL değerleme ile yatırım aldı.

Vardiya yönetim yazılımı Shiftplanner, kitle fonlama ile 1.82 milyon TL topladı.

Vardiya yönetim yazılımı Shiftplanner, kitle fonlama ile 1.82 milyon TL topladı.

Vardiya yönetim süreçlerinizi nasıl daha iyi hale getirebileceğimizi öğrenmek için

Demo Talep Edin Toplantı Planlayın